Засідання навчально-методичної комісії аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

   На базі ВП «Рівненський коледж НУБіП України» 27-28 вересня відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів із спеціальності «Геодезія та землеустрій».

   27 вересня члени комісії ознайомилися з історією коледжу, його матеріально-технічною базою та методичним забезпеченням  навчального процесу підготовки молодших спеціалістів техніків-землевпорядників.

   Роботу засідання комісії відкрила Маринич Юлія Володимирівна, методист ДУ «НМЦ «Агроосвіта». Вона окреслела основні питання, які будуть обговорені впродовж двох днів.

    Згідно тематичного плану засідання проаналізовано методичне забезпечення спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (Маринич Ю.В.,методист ДУ «НМЦ «Агроосвіта»), представлено досвід роботи з впровадження інноваційних методів в організації практичного навчання, технологічної та переддипломної виробничих практик (Яворська Л.А., завідувач відділення ВСП «Шевченківський коледж Уманського НУС » та Козій Г.В., голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Кіцманський коледж Подільського ДАТУ), обговорено питання внесення змін та доповнень  в тестові завдання, ознайомлено з програмою семінару-тренінгу «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій під час підготовки фахівців спеціальності «Геодезія та землеустрій» (Качановський О.І., заступник директора з виробничої роботи ВСП «Рівненський коледж НУБіП України»). Голова циклової комісії спецдисциплін ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ» Довбня В.О. та завідувач технічного відділення ВП НУБіП України  «Боярський коледж екології і природних ресурсів» Грицишин Н.М. поділилися досвідом використання електронних засобів навчання під час викладання навчальних дисциплін.

   Викладач і керівник Навчально–практичного центру з землевпорядкування Лагоднюк Р.А. презентував власну комп’ютерну програму геодезичний калькулятор «Засічка -3», якою щиро поділився з учасниками засідання.

   З досягненнями в методичній роботі викладачів технічного відділення  коледжу ознайомила методист Балбич Л.В.

   Як культурну програму колеги –рівненчани запропонували музей  української Першокниги Пересопницького Євангелія.

   28 вересня підбито підсумки засідання та обговорено план роботи на 2018 рік.

   Члени комісії щиро вдячні адміністрації Рівненського  коледжу та колективу технічного відділення за високий рівень організації заходу і приємні враження, отримані під час перебування у навчальному закладі.

    Бажаємо колективу високих професійних досягнень, творчого натхнення, здійснення усіх задумів і планів.

2

3

4

5

6

11

8