У листопаді 1944 року за ініціативою Наркомзему України з метою підготовки місцевих кадрів
сільського господарства на базі навчального корпусу колишньої гімназії та земельних угідь сільськогосподарської школи було організовано Кіцманський сільськогосподарський технікум. (Наказ №1174 від 14 листопада 1944 року). В технікумі було створено 3 відділення: агрономічний, ветеринарний, зоотехнічний – по 30 осіб плану набору на кожний. Перший випуск спеціалістів відбувся в 1948 році.
З 1952 року при технікумі було відкрито заочний відділення. Наказом №38 від 20 квітня 1973 року на базі зооветеринарного технікуму та колгоспу “Радянська Буковина” було створено Кіцманський радгосп-технікум.
На підставі наказу №232 від 25 липня 1997 року Міністерства сільського господарства і продовольства України “Про поділ Кіцманського радгоспу-технікуму Чернівецької області” було ліквідовано Кіцманський радгосп-технікум і створено на його базі Кіцманський державний аграрний технікум та два державні сільськогосподарські підприємства “Суховерхівське” та “Кіцманське”.
У 1991 році було відкрито спеціальність “Правознавство” (з 2018 року спеціальність “Право”)
У 1992 році – спеціальність “Землевпорядкування” (з 2018 спеціальність “Геодезія та землеустрій”)
У 1993 році спеціальність “Організація і технологія ведення фер-мерського господарства”.
У 1998 році – спеціальність “Бухгалтерський облік” (з 2018 року спеціальність “Облік і оподаткування”)
У 1999 році – спеціальність “Організація виробництва” (з 2018 року спеціальність “Менеджмент)
Згідно наказу Міністерства аграрної політики України №88 від 28 лютого 2006 року Кіцманський державний аграрний технікум реорганізовано у відокремлений структурний підрозділ Подільського державного аграрно-технічного університету.
У 2019 Кіцманський технікум ПДАТУ був реоганізований в Кіцманський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2021 року №1025 “Щодо перейменування відокремлених структурних підрозділів Подільського державного аграрно-технічного університету та скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 25 травня 2020 року №683 Коледж перейменовано у Відокремлений структурний підрозділ “Кіцманський фаховий коледж Закладу вищої освіти “Подільський державний університет”.
За період існування навчальний заклад випустив більше 15 тисяч спеціалістів з денної та заочної форм навчання.
Викладацький колектив Відокремленого структурного підрозділу “Кіцманський фаховий коледж Закладу вищої освіти “Подільський державний університет” нараховує 53 викладачів (станом на 01.01.2022р.). В його складі чимало досвідчених викладачів, адже у закладі педагогічною діяльністю займаються 33 вмкладачі, які мають вищу кваліфікаційну категорію, з них 18 викладачів – методисти, 1 старший викладач, а також 8 викладачівпершої кваліфікаційної категорії.
Педагогічних працівників об’єднано у наступні циклові комісії:
– агрономічних та землевпорядних дисциплін;
– ветеринарних дисциплін;
– економічних та юридичних дисциплін;
– гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін;
– природничо-математичних дисциплін, фізичгого вихавання та захисту України;