Історія заснування коледжу

Історія заснування коледжу

 

 

У листопаді 1944 року за ініціативою Наркомзему України з метою підготовки місцевих кадрів

сільського господарства на базі навчального корпусу колишньої гімназії та земельних угідь сільськогосподарської школи було організовано Кіцманський сільськогосподарський технікум. (Наказ №1174 від 14 листопада 1944 року). В технікумі було створено 3 відділення: агрономічний, ветеринарний, зоотехнічний – по 30 осіб плану набору на кожний. Перший випуск спеціалістів відбувся в 1948 році.

З 1952 року при технікумі було відкрито заочний відділення. Наказом №38 від 20 квітня 1973 року на базі зооветеринарного технікуму та колгоспу „Радянська Буковина” було створено Кіцманський радгосп-технікум.
На підставі наказу №232 від 25 липня 1997 року Міністерства сільського господарства і продовольства України „Про поділ Кіцманського радгоспу-технікуму Чернівецької області” було ліквідовано Кіцманський радгосп-технікум і створено на його базі Кіцманський державний аграрний технікум та два державні сільськогосподарські підприємства „Суховерхівське” та „Кіцманське”.

У 1991 році було відкрито спеціальність „Правознавство”.
У 1992 році – спеціальність „Землевпорядкування”.
У 1993 році спеціальність „Організація і технологія ведення фер-мерського господарства”.
У 1998 році – спеціальність „Бухгалтерський облік”.
У 1999 році – спеціальність „Організація виробництва”.
У 2010 році – спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», «Організація заготівель та товарознавство сільськогосподарської продукції», «Виробництво та переробка продукції тваринництва»
Згідно наказу Міністерства аграрної політики України №88 від 28 лютого 2006 року Кіцманський державний аграрний технікум реорганізовано у відокремлений структурний підрозділ Подільського державного аграрно-технічного університету.
За період існування навчальний заклад випустив більше 15 тисяч спеціалістів з денної та заочної форм навчання.

Педагогічний колектив Кіцманського технікуму ПДАТУ.

Викладацький колектив КТ ПДАТУ нараховує 75 викладачів (станом на 01.10.2015р.). В його складі чимало досвідчених викладачів, адже у закладі педагогічною діяльністю займаються 24 викладачів, які мають вищу категорію, з яких 13 викладачів – методистів, 4 старших викладачів, а також 13 викладач першої категорії. В навчальному закладі працює 4 відмінників освіти України, 2 відмінники аграрної освіти, 1 викладач має державну нагороду «Знак пошани». Педагогічних працівників об’єднано у наступні циклові комісії:

– агрономічних та технічних дисциплін;
– ветеринарних та зоотехнічних дисциплін;
– землевпорядних дисциплін;
– економічних дисциплін;
– юридичних дисциплін;
– гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін;
– природничо-математичних дисциплін;
– фізичного виховання та ОЗВ;
– кураторів (класних керівників) академічних груп.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.