Зразок мотиваційного листа

Зразок оформлення мотиваційного листа

 

Голові приймальної комісії,

в.о. директора ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО ПДУ

Біляру Івану Георгійовичу

абітурієнта Іваненка Василя Петровича,  ivanenko@ukr.net

 +38 050 123 45 67

 

Шановний Іване Георгійовичу!

 

     Я пишу цей мотиваційний лист тому, що хочу навчатися у ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» і отримати освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 081 «Право».

     Батьки мого друга – адвокати. Розмовляючи з ними про їхню професію, я багато довідався про непросту і самовіддану роботу адвоката, труднощі з якими зустрічають прості люди, коли їхні права порушуються і про важливість ролі адвоката у захисті їхніх прав. Це стало для мене стимулом, який надихнув мене обрати професію юриста.

     Останні роки навчання у школі я посилено вивчав предмети, які будуть важливими для мене, як для майбутнього юриста. Я маю високі бали з історії, математики, української та англійської мов, фізкультури. Я активно займаюся спортом, оскільки вважаю, що хороше здоров’я є дуже важливим для непростої юридичної роботи. На мою думку, професія юриста є надзвичайно важливою для суспільства, адже вона не лише дозволяє якісно захищати права людей, але й знаходити нові шляхи вирішення проблем за допомогою юридичної діяльності.

     Поцікавившись, я дізнався, що випускники Кіцманського фахового  коледжу очолюють підприємства та адвокатські бюро, працюють на керівних посадах в органах державної влади, працюють суддями, прокурорами, слідчими, працюють в Центрах надання адміністративних послуг та інших установах. Активні молоді студенти Вашого коледжу отримують можливість проходити практику в органах державної влади та у найкращих юридичних фірмах і правозахисних організаціях, допомагаючи правозахисникам рішуче відстоювати права громадян.

     Я також прагну брати активну участь у громадському житті коледжу, бо це допоможе мені навчитися нести відповідальність не тільки за себе, але й за весь колектив. Я впевнений, що знання, які я отримаю навчаючись у Кіцманському фаховому коледжі можна буде застосовувати в майбутньому для того, щоб стати справжнім фахівцем у галузі права.

     На завершення хочу сказати, що я щиро прагну навчатися за спеціальністю «Право», щоб вміти захищати права інших громадян. Я переконаний у тому, що навчання у Вашому коледжі за спеціальністю «Право» найкращим чином сприятиме моєму розвитку як майбутнього адвоката.

     Дякую за Ваш час та увагу. Я сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.

     З повагою, абітурієнт Василь Іваненко.

      10.07.2024

     Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди Ваша особиста історія, що розповідає саме про Вас та відображає Вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність.