Відділення МБО

   Відділення «Менеджменту та бухгалтерського обліку» здійснює підготовку молодших спеціалістів за двома спеціальностями – «Організація виробництва» та «Бухгалтерський облік». Історія підготовки спеціалістів даних напрямів починається ще з середини ХХ століття.

    У 1955-1957рр. був здійснений перший випуск бухгалтерів Кіцманського сільськогосподарського технікуму. В 1998 році було знову відкрито спеціальність «Бухгалтерський облік». За період роботи відділення підготувало 17 випусків, зокрема 498 спеціалістів-бухгалтерів денної форми навчання, та 401 – заочної форми навчання.

   Спеціальність «Організація виробництва» було відкрито в 1999 році. За період роботи відділення підготувало 12 випусків, зокрема 206 організаторів виробництва денної форми навчання.

   На посаді завідувача відділення «Менеджменту та бухгалтерського обліку» працює Король Леся Іванівна – викладач І категорії, людина досвідчена і вимоглива, користується заслуженою повагою колег, студентів та випускників. Постійно проводить роботу з батьками студентів щодо успішності та їх поведінки. Кожен студент відчуває постійну турботу та контроль з її боку.

    Циклову комісію економічних дисциплін очолює Біляр Юлія Василівна – викладач-методист, викладач вищої категорії.
До складу циклової комісії входять 9 викладачів, з них: 5 – викладачів-методистів, 1 — вищої категорії, 2 – І категорії, 1 – спеціаліст. Значна частина викладачів відділення — це випускники нашого навчального закладу, зокрема Булега Ю.М., Петракович В.Ю., Мамаєвська Л.О., Савчук І.І.

    100_0775           

   За час існування відділення сформувались тісні відносини з підприємствами, організаціями та державними службами. Особливе значення у підготовці фахівців, поглибленні знань відіграє співпраця з сільськогосподарськими підприємствами. Регулярні відвідини Приватбанку дозволяють студентам відділення більш ретельно, досконало опанувати банківську справу.

   Після закінчення навчального закладу випускники-бухгалтери можуть працювати на таких первинних посадах: технік з планування; бухгалтер; касир-експерт; інспектор; інспектор з інвентаризації; інспектор-ревізор; ревізор.

   Випускники-організатори виробництва можуть працювати на таких посадах: диспетчер; диспетчер виробництва; інспектор з кадрів; референт з основної діяльності; інспектор з основної діяльності; агент з постачання; диспетчер з відділення готової продукції.

    Адміністрація технікуму отримує позитивні відгуки від випускників, керівників організацій і установ, де працюють наші випускники про належний рівень підготовки.

    За час існування відділення наші випускними займаються приватним підприємництвом, викладають у вищих навчальних закладах І – ІV рівнів акредитації, працюють головними та провідними економістами; провідними спеціалістами та начальниками відділів Кіцманської філії Чернівецького відділення «Приватбанку», Кіцманської міської ради, Державної казначейської служби.