Волонтерський рух

Волонтерська діяльність студентів ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ»

     Численні студентські спільноти, створені у мирний час, під час війни перетворилися на волонтерські осередки.  Хтось пішов воювати, хтось збирає кошти на екіпірування однокурсників, інші плетуть маскувальні сітки,  допомагають у лікарнях, хтось працює на інформаційному фронті. Зараз більшість студентів мають спільні чати у месенджерах, щоб підтримувати постійний зв’язок, – так повелося із запровадженням дистанційного навчання під час епідемії ковіду. 

    В умовах війни це допомогло швидко скоординуватися. Але провідну роль у формуванні цих студентських спільнот відіграли традиції студентського самоврядування і участі цих організацій як в коледжі, так і в суспільному житті країни.

Студенти ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» активно беруть участь у волонтерській діяльності.

Співпраця з волонтерами

     Весна 2022-го перевернула наші життя так само, як життя добровольців, військових та всієї України. Ми, звичайні українці, змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників. Дирекція ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» весь час співпрацює з волонтерськими спільнотами, надаючи гуманітарну допомогу.

Студентська організація створила загін «Милосердя»

   Силами студентів та викладачів проводилася благодійна акція – збір продуктів харчування іграшок та солодких подарунків для дітей-сиріт дитячого будинку «Малятко» та інтернату в Рубіжному. Протягом навчального року на засіданнях студентської ради були розглянуті питання, пов’язані із захистом прав студентів та надання їм допомоги в складних життєвих ситуаціях. Через органи студентського самоврядування була ініційована та проведена акція по збору коштів на лікування студенту технікуму (Олійнику Роману – 2.800грн.). Акція по збору коштів студенту який брав участь в АТО і отримав важкі травми(Барилу Андрію -1680 грн.), акція по збору коштів «Своїм життям рівняємось на героїв (2.200 грн.)», акція по збору коштів «Допоможи пораненому солдату (2553 грн.)» акція по збору коштів «Від серця до серця (868 грн.), Семенюку Віталію, який хворий на рак, (728 грн.), Марусяк Олександр, який 4 роки хворий на церебральний параліч (600 грн.)».

_DSC9628 _DSC9637
_DSC9629 _DSC9639

 Продукти харчування та засоби гігієни зібрані для воїнів АТО

IMG_4751 IMG_4747

Студенти з гостинцями в дитячому будинку «Малятко»