Щорічно у другу суботу березня в Україні відзначається День землевпорядника

     Професійне свято – День землевпорядника – відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року. Цього року,  як і минулого, в другу суботу березня землевпорядникам України не до гучних святкувань. Проте не будемо нехтувати можливістю сказати слова вдячності в день професійного свята. Дякуємо тим землевпорядникам, які із початком війни стали на захист нашої землі у складі сил оборони України! Схиляємося перед тими нашими колегами, які, на жаль, вже не повернуться з передової. Слова подяки тим землевпорядникам, які  попри  складнощі воєнного часу тримають економічний фронт самовіддано працюють заради перемоги, проводять польові вишукування, вирішують непрості юридичні і технічні проблеми землеволодіння, проводять  оцінку земель, навчають на практиці землевпорядну молодь.

     У рамках декади агромеханічних та землевпорядних дисциплін, що відбулась у Кіцманському колежі, студенти другого та третього курсів спеціальності «Геодезія та землеустрій» брали участь у проекті «Землевпорядкування – нові виклики часу». Студенти висловлювали власне бачення проблеми землеустрою в сучасному світі у форматі творчих есе. Молодь наголошувала на нових підходах в розвитку геодезії та землеустрою України з урахуванням сучасного стану та світового досвіду.

     Серед представлених праць, комісією, до складу якої увійшли: Косменко А.Ю. – зав. відділенням №1, Курилюк Н.В. – заступник директора з виховної роботи, Антощук Г.О. – голова циклової комісії агромеханічних та землевпорядних дисциплін, було виділено наступні роботи:

1.«Проблеми малих міст» підготував студент групи ТЗ-21 – Деркач Денис;

2.«Актуальні проблеми сучасного землеустрою та шляхи їхнього вирішення» підготувала студентка групи ТЗ-31 – Лясковська Валентина;

3.«Сучасні способи створення карт та планів» підготував студент групи ТЗ-21 – Харабарович Любомир;

4.«Як в Україні реалізували екологічно відповідальний підхід до землекористування?» підготував студент групи ТЗ-31 – Біблюк Богдан;

5.«Відновлення порушених земель» підготував студент групи ТЗ-21 – Савчук Владислав.

6.«Карти України в европейських архівах» підготував студент групи ТЗ-21 Костецький Володимир

     Завідувач відділення Косменко А.Ю. подякував всім студентам за участь, цікаві та актуальні бачення піднятих питань та побажав успіхів у творчих конкурсах та майбутній професійній діяльності.