Профорієнтаційна робота триває

     Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що кожен третій випускник школи обирає майбутню професію без урахування власних здібностей, і лише третина школярів цікавиться своїм професійним майбутнім. Проблема полягає в тому, що діти не знають різноманіття професій та обирають подальшу освіту та професію, керуючись стереотипами, а не реальними фактами. 

     Викладачі нашого коледжу продовжують проводити профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл. Мета таких зустрічей – познайомити випускників з тими професіями, які мають попит на ринку праці  та які можна опанувати у стінах нашого закладу освіти.

     Цього разу з випускниками зустрічалися Петракович В.Ю. – викладачка економічних дисциплін, Томаш О.В. – викладачка української мови та літератури та Андрієць К.В. – викладачка математики. Вони цікаво розповіли про можливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками коледжу, познайомила школярів із спеціальностями, та професіями, які можна здобути у нашому закладі освіти, про цікаве життя наших студентів.