Якісна профорієнтаційна робота – успішна вступна кампанія

     Профорієнтаційна робота у ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» не обмежується  територією  Кіцманської ОТГ.

     Викладачі Гуцуляк В.Є., Гуцуляк О.О. та Козій Г.В. 15.03.2023р. зустрічалися із учнями шкіл на території Снятинської та Заболотівської ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області.

     Профорієнтаційну роботу провели в  семи навчальних закладах, а саме : Іллінецькому ліцеї, Заболотівському ліцеї, Тулуківській  та Олешківській гімназіях, Вовчківському, Устянськомута  Снятинському ліцеях.

     Цей регіон має добре автобусне сполучення з Кіцманем. Це сприяє зацікавленості абітурієнтів у виборі нашого коледжу для отримання спеціальності.

     У навчальних закладах гостинно  зустрічали викладачів директори та заступники директорів з навчальної роботи. Вони сприяли проведенню роз’яснювальної роботи, заохочували учнів до бесіди.

     Викладачі презентували спеціальності та студентське життя в коледжі, відповідали на запитання учнів, мотивували  обрання аграрних спеціальностей,  ділилися власним досвідом.

     Щира вдячність за допомогу в організації профорієнтаційної роботи начальнику відділу землеустрою та земельних відносин  Заболотівської ОТГ Олександрі Савчук ˗ випускниці нашого коледжу спеціальності «Землевпорядкування» 1999 року.