Посвята у студенти

     Студентські роки – це один із найкращих, найцікавіших етапів у житті багатьох людей. У цей період студенти мають брати все те, що їм цікаво, розвивати свій розум та душу, і це залежить не тільки від самого студента, але й від установи, де він навчається.

     Незабутнім святом став вечір посвяти у студенти  для першокурсників спеціальності «Менеджмент та бухгалтерсь-кий облік» у Кіцманському технікумі Подільського державного аграрно-технічного Університету .

     Адже це свято – одне з найулюбленіших у студентства. І до того ж, пам’ятне. Бо як не запам’ятати той день, коли юнак, дівчина стає повноправним членом великої студентської сім’ї, коли з цією подією їх щиро вітають рідні, друзі, викладачі?

       Урочисте дійство розпочалось гімном України,  врученням студентської символіки.

       Програму свята впевнено вели студенти групи БО-31 Микола Калинюк та Настя Кошман.

     З хвилювання слухали першокурсники привітання завідувача відділення «Менеджменту та бухгалтерського обліку» Король Л.І., яка у своєму виступі привітала з важливою подією у житті молодих людей, дала чіткі настанови щодо навчання і поведінки.

    Старшокурсники побажали майбутнім фахівцям, докласти багато зусиль, знань, праці на нелегкій дорозі навчання та отримання диплома. Протягом всього свята їхні старші друзі подарували їм свої музичні вітання.

      Куратор Баєтул Г.М. у своєму виступі звернула увагу першокурсників,що студентські роки – найкращі, найважливіші в їхньому житті і прожити їх треба так, щоб не було шкода за марно згаяний час та познайомила їх з студентським квитком та заліковою книжкою, передавши їх в руки першокурсників.

        Першокурсники стояли з гордо піднятими головами. Відтепер вони –  справжні студенти!

DSCN4057

DSCN4061

DSCN4040

DSCN4050