ВИХОВАННЯ ЗДОРОВОЇ ОСОБИСТОСТІ !

     10 жовтня 2016 року на виховній годині  спеціалістами Кіцманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦСССДМ) та служби у справах дітей (ССД) Кіцманської РДА було проведено груповий соціально-профілактичний захід серед студентів першого курсу Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ.  Студентам агрономічного відділення було кваліфіковано і в доступній формі донесено інформацію про небезпеку таких поширених та вкрай небезпечних шкідливих звичок як куріння, алкогольну залежність, наркоманію, про небезпечні наслідки та страшні хвороби, до яких призводять шкідливі звички.

      Було акцентовано увагу, що однією з головних причин є цікавість. За даними опитування , курити  з цікавості почали більшість присутніх . Інша причина – наслідування дорослих. Частина дітей починає курити дуже рано. Половина з них наслідує товаришів. Ще значна частина починає курити, прагнучи спробувати нові відчуття незадумуючись про негативні наслідки на молодий організм.

      Тютюн, як і алкоголь, і наркотики є універсальними протекторами: залежно від потреби розслабляють або стимулюють нервову систему, підвищують судинний тонус, дають почуття задоволення, при цьому не вимагаючи жодного напруження, вольової боротьби, цілеспрямованої, тривалої праці над собою і своїм життям. Здорова, сильна духовно та інтелектуально людина одержує задоволення від життя через серце, мозок, через боротьбу і перемоги. Вона не потребує ніякої “хімічної радості”.

     Даний  захід був спрямований на те, щоб викликати в студентів негативне ставлення до куріння, алкоголю та наркотиків, які завдають непоправної  шкоди здоров’ю.

01_0