Подаруй  тепло  солдату

     Цикловою комісією гуманітарних дисциплін цієї п’ятниці (17.03) у нашому коледжі  проводилась   акція із виготовлення окопних свічок «Подаруй  тепло  солдату». Окопна  свічка допоможе українському воїну освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Такі свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, їх можна запалювати не один раз. З їхньою допомогою можна розпалити багаття навіть з мокрої деревини. Одна така свічка в бляшанці може горіти близько трьох годин.

     Дуже  приємно, що   викладачі та працівники   нашого  навчального  закладу  долучилися   до акції.  Окрім того, здобувачі освіти  першого  курсу  ТР-11 групи, куратор Петракович В.Ю.  теж  виявили бажання допомогти, щоб  виготовити   якнайбільшу  кількість  цих  свічок  і передати   волонтерам.

     Окрема  подяка   родині  Семенюків,  жителям с. Суховерхів,  Юрію, Ярославі та Еріку,  які  провели з викладачами, що власне і виготовляли  окопні свічки  справжній  майстер клас.   Такий тандем  батьків, дітей та викладачів  дуже мотивує  і спонукає  до ще більшої співпраці, а саме  в такий складний  час  для  нашої  держави.  

       Свічки   виготовлялись  з  воску   і   парафіну, а  згодом  отець Юрій   і   волонтери  зможуть доправити  їх у потрібні  місця  українським  воїнам.

Сьогодні наша країна переживає важкий, але величний час! Уся Україна об’єдналась у протистоянні із російським злом!   Кожен на своєму  фронті.  Майбутнє нашої країни, кожного  дня захищають бійці Збройних Сил України та територіальної оборони! Їм сьогодні потрібні не лише високоточна зброя, але і наша з вами підтримка. Вони мають щохвилини відчувати, що українська нація – із ними! Що кожен із нас вірить у перемогу, яка обов’язково буде за нами!!!