День писемності в Кіцманському технікумі ПДАТУ

День писемності в Кіцманському технікумі ПДАТУ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

       9 листопада 2015 року в Україні відзначався День писемності та мови. Студенти та викладачі Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ не залишилися осторонь цієї події, адже патріотичне та національне питання у наш неспокійний та тривожний час є одним із основних напрямків виховання у кожному навчальному закладі України.

      З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови студенти нашого навчального закладу об 11.00 писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, а після занять у кабінеті української культури та народознавства членами гуртка «Берегиня» та керівником гуртка викладачем української мови та літератури Томаш О. В. було проведено мовно-літературний конкурс «Магія слова», в якому брали участь студенти другого курсу.

       Капітани кожної комананди представили назву, девіз та емблеми. У І конкурсі «Портретна галерея», команда В-22 групи «Червона калина» першою вказала письменників, творчість яких припадала на 70-90 роки ХІХ століття. Команда ПВ-21 групи «Українські ерудити» у ІІ конкурсі «Відшукай пару» записали найбільшу кількість українських прислів’їв. ІІІ конкурс «Кросворд-підказка» вимагав найбільше теоретичних знань з української мови. З цим завданням найкраще упоралася команда «Прометей» МБО-21 групи. У наступному конкурсі зміст художніх творів українських класиків відмінно знала команда В-21 групи «Мовознайки». В останньому конкурсі, де потрібно було вміло скористатися своїм логічним та образним мисленням, найшвидше виконали завдання команди груп ТР-21 «Юні мовознавці» та ТЗ-21 «Щирі українці». Додаткові бали своїм командам принесли вболівальники у жартівливому конкурсі загадок.

     Викладач та ведуча Томаш О.В. підвела підсумки конкурсу та подякувала всім студентам та викладачам навчального закладу за активну участь у заходах до Дня української писемності та мови. Оксана Василівна вказала на необхідність в наш час дбати про вічне – нашу мову, культуру, бо саме через них молодь усвідомлює себе частиною свого народу.

Залишити відповідь