![](http://kizman-tehn.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/0c758c944f0062609b2677e28107bc5e_xl.jpg)
Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що кожен третій випускник школи обирає майбутню професію без урахування власних здібностей, і лише третина школярів цікавиться своїм професійним майбутнім. Проблема полягає в тому, що діти не знають різноманіття професій та обирають подальшу освіту та професію, керуючись стереотипами, а не реальними фактами.
Викладачі нашого коледжу продовжують проводити профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл. Мета таких зустрічей – познайомити випускників з тими професіями, які мають попит на ринку праці та які можна опанувати у стінах нашого закладу освіти.
Цього разу з випускниками зустрічалися Петракович В.Ю. – викладачка економічних дисциплін, Томаш О.В. – викладачка української мови та літератури та Андрієць К.В. – викладачка математики. Вони цікаво розповіли про можливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками коледжу, познайомила школярів із спеціальностями, та професіями, які можна здобути у нашому закладі освіти, про цікаве життя наших студентів.