У рамках декади циклової комісії гуманітарних дисциплін у групі В-11 (куратор Куспис О. І) була проведена відкрита тематична виховна година «Наш стяг у золоті й блакиті». До цієї виховної години, з метою національно-патріотичного виховання, куратор підібрала матеріал та розповіла студентам історію Українського прапора і Державних символів України. Доповненням до розповіді стала презентація «Державні символи України», в якій саме наочно студенти мали можливість прослідкувати символіку княжої доби, козацької держави, Австрійський та Російський період України, УНР, ЗУНР, Карпатської Русі та незалежної України.
Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права нашого народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, втілені краса і багатство рідного краю. Український прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
У тому варіанті, як ми бачимо його зараз, український прапор було піднято у Львові в червні 1848 року. У СРСР це поєднання кольорів переслідувалося як небезпечний злочин. Під синьо-жовтим прапором відбулися 5 проголошень Української державності: 1918-го, (УНР, та ЗУНР) 1939-го (Карпатська Україна), 1941-го (проголошення незалежності України С. Бандерою і Я. Стецько) та 1991-го років, три революції новітнього часу: «на граніті», Помаранчева, Гідності, а нині ведеться війна проти російсько-імперської навали, яка розпочалася ще 8 років тому агресією на Донбасі та в Криму.
Студенти підготували вірші про прапор України, прислів’я про символи України, а Валентин Семерга підготував презентацію про природні, предметні символи України. Студенти в онлайн зустрічі зробили фон прапора, на обличчях намалювали стрічки стягу, символізуючи любов, шану і відданість Державним символам, з якими спортсмени, артисти, космонавти, волонтери. військові прославляють нашу державу, а головне – борються за мир проти російської агресії.