Проєкти освітньо-професійних програм

До уваги стейкхолдерів!  

Громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Ветеринарна медицина»

     Запрошуємо роботодавців, здобувачів фахової передвищої освіти, випускників та всіх зацікавлених осіб до обговорення проєкту освітньо-професійної програми підготовки здобувачів фахової передвищої освіти освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Своїми ідеями, зауваженнями та пропозиціями ви можете позитивно вплинути на якість підготовки фахових молодших бакалаврів з ветеринарної медицини у ВСП “Кіцманський фаховий коледж “ЗВО ПДУ”.

     Проект ОПП “Ветеринарна медицина  http://surl.li/bwlez   або за покликанням (ЗАВАНТАЖИТИ)

     Зауваження та пропозиції щодо проєкту освітньо-професійної програми просимо надсилати до 10 травня 2022 року на адресу електронної пошти відділення №1 vet.viddil@gmail.com.

     Ви також сприятимете роботі проєктної групи своєю участю в опитуванні. Для реалізації вашої участі у вдосконаленні проєкту освітньо-професійної програми просимо заповнити анкети за відповідними посиланнями.

     Для роботодавців https://forms.gle/HNAXCoaWEFU4gLNb8

     Для здобувачів фахової передвищої освіти https://forms.gle/57gtTCzJMiFgffLu5

     Для випускників https://forms.gle/mRuNSgrFzwamG1539

     Всі пропозиції зовнішніх та внутрішніх  стейкхолдерів будуть опрацьовані та, після обговорення, внесенні до проєкту світньо-професійної програми «Ветеринарна медицина».