Ми українці, а значить маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції любити свій народ, а це значить шанувати мамину пісню, що вчила добра, ласки, пам’ятати батьківську хату, бабусину скриню, з трепетом брати в руки речі, які в ній є, і берегти як найціннішу реліквію.
Здавна зберігає наш народ пам’ять про хустку як про давній символ. Хустка-перша ознака одягу жінки – була широко розповсюджена по всій Україні і відіграє велику роль для української дівчини, жінки.
День української хустки почали відзначати з 7 грудня 2019 року, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. А з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Тому, у Всесвітній день української хустки, викладачами загальноосвітніх дисциплін Карасьовою М.В., Корсей О.І., Мироник Л.І. ,було запропоновано долучитися до челенджу
«Українська хустка – оберіг родини»
Студенти та викладачі ВСП «Кіцманський фаховий коледжу ЗВО «ПДУ» , активно долучились до челенджу з нагоди даної події, адже ми, пам’ятаємо та збагачуємо українську культуру.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО
З поконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування цього свята сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.
Отже, хустка об’єднує дівчину і жінку, минуле та сьогодення, дарує віру в щасливе майбуття. Тож милуймося, шануймо, відроджуємо рідні українські традиції, щедро несімо це нашим дітям!