Зустріч з учасниками АТО з нагоди Дня захисника України “Хоробрі серця”

    14 жовтня  ми  відзначаємо  величне  християнське  свято  Покрови  Пресвятої Богородиці.  Упродовж   століть   воно  набуло  особливо   важливого змісту,  оскільки пов‘язане   із боротьбою за свободу та порятунком  від  ворогів.  Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх   і   вважали  її своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

    Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності, та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

     Непересічною віхою в історії українського національно-визвольного руху ХХ ст. стала самовіддана й надзвичайно жертовна діяльність. Боротьба Української Повстанської Армії — складова Українського визвольного руху 1920–1950 років.

    Сьогодні доля незалежності країни вирішується на її східних рубежах.  Петро Порошенко вважає антитерористичну операцію боротьбою за незалежність України.

   Президент України  встановив 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, нове державне свято – День захисника України.

    Під час  роботи декади  відділення ”  Агротехнології”  кураторами   академічних  груп: Мамаєвською Л.О. – група – ТР- 11, Карасьовою М. В.  група  ТР-21, Корсей О.І. – група  – ТР-41, та викладачем  природничо-математичних дисциплін Мироник Л.І.  було проведено  відкритий захід   – зустріч з учасниками АТО під назвою ”  Хоробрі серця” з нагоди   Дня захисника України

   Метою даного  патріотично – виховного заходу  стало :  виховання    поваги    до українських захисників, землі,  до історичного  минулого  своєї  держави, формування  почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину,  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу  у  суспільстві  та на  підтримку  ініціативи  громадськості.

   Під час вечора  звучали  патріотичні    вірші   та пісні, і основний  їхній    заклик  був спрямований на те, що Антитерористична операція, війна на Сході України, збройний конфлікт на території Донецької та Луганської областей  між організованими терористичними угрупуваннями, та українськими  правоохоронцями із залученням  Збройних  сил України  та добровольчих  батальйонів, чи якось інакше, та в  історії  нашої  держави  з’явилася  ще  одна  сумна  сторінка , страшна  і незрозуміла , брудна , і кривава  жорстка війна.

    Студенти старшокурсники, присутні викладачі, запрошені гості, схиляли голови низько перед пам’яттю і подвигом славних синів  України –  героїв  Небесної  Сотні  і  героїв АТО промовляючи  молитву за  душі загиблих, коли  лунала  пісня «Пливе кача».

   Своїми   спогадами   поділились  і захисники  України , учасники АТО : Воловідник Тарас, Лебюк Валерій, Мироник Юрій, Бойда Віталій.   Вони   розповіли про своє   перебування на Сході України, як і коли,  вони потрапили на передову.  Кожен з них  побажав присутнім  віри в себе  і в майбутнє України.

    На завершення   студенти   подарували  обереги  виготовлені  власноручно і  побажали нашим воїнам всіх  Господніх  благ  і гараздів,  непохитної  віри,  незламного духу  ,  чистої  любові до  своєї  Неньки – України!

   Ви нескорені   і  незламні. Ви  маєте   Хоробрі  Серця! А  всі ми  народжені  бути  вільними.

2LKZAAGM2VY

4xGeU34X97E

40COY-cbApg

58I64Q3EexU

bb4wr7MkF3w

FPzh464DKqI

HpLZBIzTo_M

o0i1G1Y7sF8

RBsOm_EZUFs