Посвята першокурсників у студенти на відділенні «Ветеринарна медицина»

      Минулого тижня на відділенні «Ветеринарна медицина» відбулася посвята першокурсників у студенти. З вступним словом виступив завідувач відділення «Ветеринарна медицина» Бабюк Василь Миколайович. Від імені батьків зворушливою промовою звернулась до першокурсників мама студентки групи В-12 Добрюк Юлія Петрівна.

      Студенти з цікавістю подивились фільм про історію навчального закладу. Про те як колись навчались і працювали студенти  в нашому закладі розповіла викладач відділення Марковська Ніна Макарівна.

Першокурсники з кураторами підготували гарні музичні номери. Тріо хлопців у складі: Стінкового Степана, Падурі Василя, Дідика Миколивиконалипісні «Я – українець», «О, соловіє!». У виконанні дуету дівчат Кожолянко Наталії та Добрюк Ірини прозвучала пісні «Свято», «Україна». Гарний танець затанцювали Карабаєва Надія та Андронік Рувим. Окрасою вчора став музичний номер, виконаний на електроскрипцістудентом четвертого курсу МихайломТурянським. По домашньому затишною стала обстановка в залі, коли Дідик Микола заграв на гітарі і заспівав.

       З великим захопленням спостерігали першокурсники за випускниками, які прийшли їх привітати. Сценку про Богів Олімпу підготувала із своїми випускниками куратор Бабюк Богдана Іванівна.

    Із заключним словом виступили куратори перших курсів Куспис Ольга Іванівна, Ласкович Іван Іванович та зав.відділеннямБабюк Василь Миколайович.

    Цікавим і неповторним,серйозним і веселим,швидкоплинним і незабутнім вийшло свято, яке запам’ятається першокурсникам на все життя.

DSC_5108 (10)

DSC_5115

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC