Екскурсія в ботанічний сад ЧНУ

   17.10.2016 р.   була проведена  навчальна екскурсія з дисципліни  РП «Квітникар озеленювач» Ботанічний сад Чернівецького національного університету, яку організувала викладач агромеханічних дисциплін  Наталія Тодорівна Руснак з  групою  ТР-31.

   Мета екскурсії:  закріпити вивчений матеріал,  ознайомитись з величезною колекцією різних рослин які є  в Ботанічному саду, який ділиться на відділення тропічних і субтропічних рослин, дендрології, трав’янистих рослин та паркознавства, має власну насіннєву лабораторію, де проводяться наукові дослідження рослин. Особливою популярністю в ботанічному саду користуються вікові екзоти – болотний кипарис, сосна Веймутова і тюльпанове дерево.

   У ботанічному саду ЧНУ є оранжерея площею 525 м2, що налічує  920 видів тропічних рослин.

   Чернівецький ботанічний сад – це один з кращих ботанічних садів в західній Україні, який  був закладений у 1877 році, за часів Австро-Угорщини. Усі саджанці дерев і кущів, якими зеленіє парк, завозилися сюди з Австрії.

У 1940 році сад був переданий Чернівецькому державному університету.

     Студенти  зробили наступні висновки –  дерева і  квіти є невід’ємним елементом саду, вони його не тільки прикрашають, але й виконують ряд інших корисних функцій. У поєднанні з камінням, водою, травами, скульптурою, газонами можна створити цілі комплекси квіткових композицій. За допомогою квітників оформляють планувальні рішення в саду, облагороджують територію.

    Навесні планують відвідати ботанічний сад, який в цю пору дуже гарний, можна насолодитися цвітінням магнолії, тюльпанів, конвалій та інших квітів.

2nuRIuf86BA

BBwz_zlb70g

FwlrsO-9KM4

Rl9z4-wO-i8

T4Lbz7_fugc

u2kzaur92wo

wVqdx1Six9k

Безымянный