Вивчення сівалок просапних культур

     11.05.2023 року  у приватному підприємстві «АГРОСВІТ ВАЛЯВА»  в с. Валява, викладач механічних дисциплін відділення «Агрономія» Василь Євгенович Руснак провів  виїзне практичне заняття на тему: «Вивчення сівалок просапних культур» із дисципліни «Механізація та автоматизація с/г виробництва» з студентами групи ТР-21.

     Де вони ознайомились з новою сучасною технікою і отримали необхідні знання, які потрібні майбутнім спеціалістам агрономам для досягнення високих показників ефективності використання сільськогосподарської техніки при вирощуванні сільськогосподарських  культур високої продуктивності машинно-тракторних агрегатів.

     Мета вивчення навчальної дисципліни.  Формування у студентів професійних знань та умінь з будови, принципу роботи та основних технологічних регулювань машин та обладнання.

     Студенти отримали закріплення теоретичних знань практичними навичками, які в майбутньому будуть використовувати їх загальну будову і принципи дії, для конструкції робочих органів та технологічних регулювань робочих машин для вирощування рослинницької продукції.