Вікенд у Львові

   У Львові в будь яку пору року гарно і є чим зайнятися.. Минулого тижня  студенти старшокурсники ІІ-ІІІ курсу відділення  “Агроземлевпорядкування”  спеціальності  ” Агрономія”    разом  з  викладачами  Кіцманського  коледжу   Подільського  ДАТУ  – Карасьовою М.В., Мамаєвською Л.О., Мироникт Л.І.  провели вихідні у Львові .   Емоцій  та  вражень  було  багато.

   З  оглядового майданчика   ми   побачили  місто з висоти пташиного польоту   зокрема: з гори  Високий Замок мали  можливість  помилуватися   неймовірною   красою  старовинних  галицьких  храмів , розташованих на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра – головний греко-католицький храм України,  найкрасивіший в Європі Оперний театр. Після цього ми поїхали на екскурсію по Личаківському кладовищі.   Відвідали  музей старовинної зброї „Арсенал” побачили  пл. Ринок, Ратушу, Чорну Кам’яницю, Успенську церкву, Порохову вежу, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели Домініканців та Бернардинів.

   Гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, слухали  музикантів, що стояли на кожній вулиці. Львів не тільки кавове а й дуже музичне місто. .Після екскурсії ми пішли в Львівську майстерню шоколаду, копальню кави, сувенірні магазини. Всі   накупили   ласощів та сувенірів  для себе та  рідних . З повними сумками львівських подарунків та гарним настроєм ми вирушили на вокзал. На прощання з містом зробили групове фото на вокзалі.   Дуже  стомлені    але  повні  незабутніх   вражень    та  емоцій ми   поверталися  до  рідного  дому. На  завершення  хочеться  додати  ,  що  вікенд  у  Львові  вдався  на  славу.

   Львів, ми ще повернемось!

13

12

10

08

6

1

3

4