Відкрите заняття з дисципліни «Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія»

        У рамках декади циклової комісії зоотехнічних та ветеринарних дисципліни  30 травня 2024 року, викладачем зоотехнічних дисциплін Валентиною МАКИДОН було проведено відкрите заняття з дисципліни «Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна  санітарія» в групі В-22 на тему «Значення птахівництва. Біологічні особливості і продуктивні якості сільськогосподарської птиці». На занятті здобувачі освіти ознайомились з особливостями інкубації яєць різних видів с.-г. птиці, системами вирощування молодняку та дорослої птиці.

      Протягом заняття виклад матеріалу супроводжувався мультимедійною презентацією, демонстрацією відеоматеріалів та наочності.

      На занятті були присутні заступниця директора з  навчальної роботи Світлана СЛОБОДЯН, завідувач відділення №1 Анатолій КОСМЕНКО, голова циклової комісії зоотехнічних та ветеринарних дисципліни Лілія ДРЕЩАН, викладач ветеринарних дисциплін Богдана БАБЮК.

       Заняття була проведено на належному методичному рівні. Присутні відзначили високий рівень підготовки заняття та змістовні відповіді здобувачів освіти.