Трудові відносини молоді

      Для кожної молодої людини цілком природно прагнути самостійності і незалежності. Саме тому влітку, коли багато вільного від навчання часу, спостерігається тенденція до зростання кількості юнаків і дівчат, які намагаються реалізувати своє бажання працювати і отримувати за це гідну винагороду. Роботодавці також все частіше виявляють зацікавленість у використані праці молодих людей, приймаючи на роботу неповнолітніх. Відповідно до ст. 187 Кодексу законів про працю України (КЗпП) неповнолітні, тобто особи, що не досягли 18 років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Разом з тим, в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, встановленими законодавством України.

 

      На виконання Національного плану спільних дій щодо зниження незадекларованої праці та виробничого травматизму сьогодні в нашому коледжі Головним державним інспектором Управління інспекційної діяльності Південно-західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Валентиною Моргоч було проведено інформаційний захід щодо інформування молоді про правила трудових відносин, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації,  популяризації серед молоді легальних трудових відносин.

      Сподіваємося, що ця інформація дасть можливість нашим здобувачам освіти уникнути непорозумінь та порушень норм трудового законодавства під час трудової діяльності.