Сучасні методи пошуку роботи

     Кожного другого вівторка місяця при кабінеті «Підприємництва, управлінської діяльності та агробізнесу» працює гурток «Юний підприємець» під керівництвом викладача  Петракович В.Ю. 14.03.2017р. було проведено виїзне гурткове засідання на  тему «Сучасні методи пошуку роботи» на базі районного центру зайнятості. Де гуртківці отримали багато  цікавої інформації щодо майбутнього працевлаштування. Адже в умовах конкурентної боротьби за робоче місце молода людина, яка шукає роботу, повинна знати сучасні прийоми пошуку роботи та вміти їх ефективно використовувати при спілкуванні з потенційним роботодавцем. Зусилля більшості тих, хто шукає роботу, найчастіше закінчується працевлаштуванням.

    Гурткова робота розвиває в студентів правильний світогляд, творче мислення, спостережливість, професіональний інтерес до праці, сприяє формуванню відповідних навичок із спеціальності, активізує пізнавальну діяльність, уміння застосовувати свої знання на практиці, прищеплює любов до професії, дає змогу студентам збагачувати програмний матеріал, розширювати пізнання із дисциплін, виявляти інтерес.

    Таким чином, гурткова робота може бути дієвим засобом не тільки розширення і поглиблення знань студентів  з певної дисципліни, але й для розвитку творчих здібностей використовувати свої надбання в розв’язанні професійних проблем, формування професійної майстерності.

IMG_2520

IMG_2538

IMG_2543