Профорієнтаційна робота

 Профорієнтаційна робота

gq5FY_ETH-0

Профорієнтація дуже потрібна школярам тому, що сучасний фаховий ринок став дуже швидко плинним, постійно обновлюваним. Сьогодні ніхто не знає, які нові спеціальності з’являться вже завтра, і мало хто орієнтується в розмаїтті вже існуючих новітніх професій. Важливо орієнтувати молодь на щось конкретне в тому, що саме по собі знаходиться у стані постійного оновлення.

      Викладачі циклової комісії економічних дисциплін провели профорієнтаційну роботу серед учнів шкіл Заставнівського району Чернівецької області та Заліщицького району Тернопільської області. Викладачі розповідали учням про спеціальності, які б вони могли отримати у стінах технікуму, про умови вступу, а також про різноманітні гуртки, які діють в навчальному закладі.

      Викладачі орієнтували молодь на вміння працювати з інформацією, вміння ухвалювати власні відповідальні рішення, коригувати їх, адже нині молода людина не обирає одну професію на все життя. Професійний вибір може змінюватись, уточнюватись, розширюватись. Важливо приймати це спокійно, зважено, спираючись на знання про себе, свої бажання та особливості. Але є спеціальності котрі можна назвати основними для життя суспільства – це спеціальності сільськогосподарського напрямку. І саме в нашому технікумі на протязі 75 років успішно готують спеціалістів середньої ланки управління у сільськогосподарському виробництві.

       Учні 9 і 11 класів отримали достатньо інформації про освітні послуги Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ.

Залишити відповідь