Соціальна програма “Здоровий зір”

Сьогодні 80% населення мають проблему з зором. Такі дані називає офіційна статистика України. Зокрема, до цього спонукають такі фактори, як поширення комп’ютерів, частий перегляд телевізійних програм, відсутність звички давати очам відпочинок.

      Другий рік поспіль в областях України проводиться програма «Здоровий зір» для населення. Ця соціальна програма направлення на підтримку здорового зору серед майбутнього покоління і має за мету сформувати культуру профілактики збереження зору серед населення.

        OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA

     В Кіцманському технікумі Подільського державного аграрно-техічного університету в рамках соціальної програми «Здоровий зір» відбувся моніторинг стану здоров’я працівників техніку, зокрема очної системи. Лікарем-окулістом була організована перевірка очної системи всім бажаючим, проведено інформаційно-профілактична робота з присутніми для попередження виникнення захворювання очей через неправильне користування оптичними приладами, надана кваліфікована консультація щодо корекції гостроти зору та підбору оптики.

      Важливо з самого раннього віку починати формувати у населення культуру профілактики зору для чого й проводяться такі превентивні заходи.

         OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь