Кіцманський технікум кращий в обласному конкурсі

Кіцманський технікум кращий в обласному конкурсі

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.03.2014 року № 233 «Про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України та проведення навчальної, фізкультурно-масової і оздоровчої роботи у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України» Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України організовано та проведено в 2015 році ІІ обласний тур Всеукраїнський огляд-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти області.

       В огляді–конкурсі прийняли участь 19 коледжів і технікумів. За проведеними підсумками конкурсу Кіцманський технікум Подільського ДАТУ вийшов на другу позицію в області, поступившись тільки Чернівецькому політехнічному коледжу, третім в конкурсі став Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету. Такому успіху нашого навчального закладу передувала наполеглива і клопітка робота кафедри фізичного виховання технікуму, яку вже багато років очолює відданий своєму фаху викладач вищої категорії, методист Біляр І.Г.

     В нашому навчальному закладі на високому рівні поставлена навчальна, фізкультурно-масова та оздоровча робота. Проводяться масові фізкультурно-оздоровчі заходи, добре поставлена робота спортивних секцій де готуються збірні команди технікуму з легкої атлетики, волейболу, тенісу настільного та футболу. І своїми здобутками студенти нашого навчального закладу пишаються, адже збірна команда з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу неодноразово займала І та ІІ місце на Всеукраїнських студентських спортивних іграх серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Студент відділення «Агротехнології» Тарасюк Андрій є багаторазовим чемпіоном в особистому заліку на дистанціях 800, 1500 та 3000м. Волейбольна команда дівчат в минулому навчальному році стала срібним призером України. Команда з настільного тенісу в складі студентів відділення «Агротехнології» Стефанчука Василя та подружжя Палагнюків Василя і Лесі стали бронзовими призерами на цих же Всеукраїнських студентських іграх.

    Завдяки чітко налагодженій роботі кафедри фізичного виховання по залученню студентів до регулярних занять фізичними вправами, занять в спортивних секціях та великому ентузіазмі і завзятті вище згаданих і багатьох інших студентів наш навчальний заклад знаходиться на передових позиціях на теренах України та області.

0IMG_8402 10140514_134306
20140514_122916 20140514_132238

Залишити відповідь