ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ТРИВАЄ

      Перед випускниками шкіл у процесі формування орієнтирів на майбутнє гостро постає проблема професійного самовизначення.

        Молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги у виборі подальшої якісної освіти.

 

       Профорієнтаційна робота в нашому коледжі – це комплексна, систематична робота кожного члена колективу, всіх структурних підрозділів закладу, яка має на меті забезпечення повноцінного прийому здобувачів освіти на навчання.

       З метою допомогти випускникам 9-тих та 11-тих класів із вибором майбутньої професії, викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Кіцманський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» систематично відвідують заклади загальної середньої освіти нашого регіону. Вони розповідають про переваги фахової передвищої освіти, перспективи, які відкриваються перед випускниками коледжів, про професії, які можна здобути, та про цікаве та різнобічне студентське життя. Наші колеги охоче діляться власним досвідом і з радістю відповідають на будь-які запитання випускників. Під час зустрічей з випускниками демонструють сайт нашого закладу, відеопрезентації спеціальностей та діляться цікавими новинками студентського дозвілля. 

       Профорієнтаційна робота – це безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. Саме такої позиції дотримуються у нашому коледжі. Така робота проводиться постійно протягом навчального року та організована у тісній співпраці між дирекцією, викладачами, здобувачами фахової передвищої освіти, підприємствами, організаціями та установами нашого регіону.