Професія присвячена безцінному скарбу країни – її землі

… І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Т.Г. Шевченко, “І Архімед, і Галілей”, 1860

     Професійне свято – День землевпорядника – відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

     Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства та джерелом суспільного багатства. День землевпорядника – професійне свято тих, хто здійснює державну політику в галузі земельних відносин і використання земель, веде облік та управління земельними ділянками в установленому порядку тощо.

      В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, оскільки вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Саме земля є найбільш цінним скарбом кожної держави, найголовнішим засобом існування кожного її громадянина та невичерпним джерелом добробуту її суспільства. На працівників цієї сфери покладається висока відповідальність: від точності, зваженості та професіоналізму землевпорядників залежить майбутнє економічне зростання наших територіальних громад та країни в цілому.

     Щоб бути обізнаними в змінах законодавства здобувачі та викладачі коледжу щорічно беруть участь в конференціях. Цього року, вже традиційно, викладачі та студенти нашого коледжу беруть участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку галузі національної економіки України», яка проходить на базі Відокремленого структурного підрозділу «Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

      Вітаємо наших здобувачів освіти та усіх фахівців, які дотичні до землевпорядної справи та докладають зусиль до раціонального використання та збереження одного з наших найцінніших ресурсів — землі. Бажаємо усім причетним невичерпної енергії, нових звершень та успіхів у нашій спільній відповідальній роботі! І пам’ятаймо, що після нашої перемоги на геодезистів та землевпорядників чекає багато роботи.