Плануй, вирішуй, дій

      На базі Кіцманського  районного  центру  зайнятості  11 жовтня викладачем Петракович В.Ю. було проведено виїздне позаурочне  засідання за круглим столом на тему : «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього».

    В цей день  районний  центр  зайнятості  відвідали студенти-випускники  груп: ОВ-41 спеціальності «Організація виробництва», БО-31 спеціальності «Бухгалтерський облік», В-42 спеціальності «Ветеринарна медицина», ТО-41 спеціальності «Організація і технологія ведення фермерського господарства» Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно – технічного університету .

   Пройде кілька місяців і сьогоднішні студенти вийдуть на ринок праці та опиняться сам на сам з випробуваннями самостійного життя.

    Що стає на заваді працевлаштуванню молодої людини, як уникнути помилок, пов’язаних із пошуками роботи, як грамотно скласти резюме та підготуватись до співбесіди з роботодавцями, як переконати працедавця, що саме ця конкретна людина йому потрібна – про все це йшлося  на засіданні.

    Спеціаліст Кіцманського РЦЗ  Філіпчук О.Г. розповіла присутнім про те, що  є одним із найважливіших рішень у житті людини – вибір професії. На захід завітали і представники кадрової агенції «ЛІДЕР-ЛТД», які теж активно долучались до висвітлення питань.

  Молодь зацікавлено переглянула запропоновані відеоролики та презентацію, а після чого взяла участь в обговоренні побаченого. Зустріч була корисною для всіх учасників.

DSCN1042

DSCN1049

IMG_20171011_150027

DSCN1045