День захисника України – свято єдності та віри!

    14 жовтня – особлива дата, яка щорічно переповнює гордістю та Божою благодаттю серця мільйонів громадян нашої держави. У цей день українці святкують одразу кілька величних свят:  Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України, які об’єднують вікову історію та духовність незламного народу з сьогоденням.

    Християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці завжди було особливо символічним для українців, адже пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. 14 жовтня 1942 року, на Покрову, зародилась Українська Повстанська Армія, бійці якої боролися за свободу країни. І цього року ми святкуємо 75-річчя цієї важливої події. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

   У цей День ми вітаємо всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я, щастя та мирного неба!

   Сьогодні, в умовах війни на сході країни, від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Захищаймо її спілкуючись українською мовою, наполегливою працею в галузі освіти, адже всередині кожного горить вогник  надії, неймовірної духовної сили, переданої нашими пращурами, які  дають нам сили йти вперед, не зважаючи ні на що!

    Дорога освітянська та батьківська громадо, складемо сьогодні щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм омофором нашу державу та  військо, надавала нам мужності та віри, наповнювала серця Божою благодаттю!

x1507821817_385002709.jpg.pagespeed.ic.wy1JAuLjzY