Перший день роботи комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з педагогічного досвіду

     5 жовтня на базі  Кіцманського технікуму Подільського Державного аграрно-технічного університету розпочато роботу засідання навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з педагогічного досвіду.

    Засідання комісії  розпочала  Лихогод Ніна Григорівна, голова навчально-методичної комісії, завідувач лабораторії педагогічних інновацій ДУ “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ “Агроосвіта” з вітальним словом до всіх присутніх.

   Далі члени комісії ознайомились з навчально-методичною базою, педагогічним та навчальними кабінетами, лабораторіями Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Директор технікуму Філіпчук  Юрій Михайлович та заступник директора з навчальної роботи Козій Олег Володимирович розповіли гостям про історію технікуму, досягнення педагогічного колективу та видатних випускників  навчального закладу.

    Продовжила роботу комісії Лихогод Ніна Григорівна, яка виступила з доповіддю “Інноваційні педагогічні технології – тенденції розвитку сучасної освіти”.

    Жваве обговорення викликала доповідь Йосенка Михайла Михайловича, заступника директора з навчальної роботи Млинівського технолого-економічного коледжу та Опімах Ольги Григорівни, завідувача навчально-методичним кабінетом Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка Сумського НАУ на тему   “Нові підходи до організації та планування навчально-методичної роботи у навчальному закладі”.

     Поділилася з присутніми досвідом роботи з молодими викладачами методист Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ Саковська Людмила Анатоліївна. (Доповідь “Перші кроки до педагогічної майстерності у навчальному закладі”).

    Не залишила нікого байдужими доповідь Литвиненко Світлани Володимирівни, методиста Лубенського фінансово-економічного коледжу  Полтавського ДАА та Вельчевої  Катерини Михайлівни, завідувача навчально-методичним кабінетом Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства на тему “Розвиток творчого потенціалу педагога в сучасному освітньому середовищі”.

    Далі досвідом роботи поділився завідувач навчально-методичним кабінетом Борщівського аграрного коледжу Поплета Віктор Володимирович,  який розповів присутнім про використання хмарних технологій у роботі методичного кабінету навчального закладу.

    Про сайт  методичного кабінету як інформаційний банк педагогічних інновацій та знахідок  розповіла Зубар Катерина Іванівна, методист Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.

     Завершила  робочий день навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з педагогічного досвіду  Ольховик Тетяна Олександрівна – методист лабораторії педагогічних інновацій ДУ “Науково-методичний центр інноваційно-аналітичного забезпечення діяльності  ВНЗ “Агроосвіта”,  яка розповіла про конкурс “Педагогічні інновації” як результат творчого пошуку педагога.

     Робота  навчально-методичної комісії буде продовжена завтра.

DSCN3940       DSCN3943
DSCN3944      DSCN3945
DSCN3947      DSCN3948
DSCN3951      DSCN3952
DSCN3953      DSCN3954
DSCN3957     DSCN3958
DSCN3959     DSCN3962
DSCN3964      DSCN3967
DSCN3973      DSCN3974
DSCN3977      DSCN3980
DSCN3983     DSCN3987
DSCN3989      DSCN3990
 DSCN3991       DSCN3992
 DSCN3995      DSCN3997
 DSCN3998      DSCN4003