5 жовтня на базі Кіцманського технікуму Подільського Державного аграрно-технічного університету розпочато роботу засідання навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з педагогічного досвіду.
Засідання комісії розпочала Лихогод Ніна Григорівна, голова навчально-методичної комісії, завідувач лабораторії педагогічних інновацій ДУ “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ “Агроосвіта” з вітальним словом до всіх присутніх.
Далі члени комісії ознайомились з навчально-методичною базою, педагогічним та навчальними кабінетами, лабораторіями Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Директор технікуму Філіпчук Юрій Михайлович та заступник директора з навчальної роботи Козій Олег Володимирович розповіли гостям про історію технікуму, досягнення педагогічного колективу та видатних випускників навчального закладу.
Продовжила роботу комісії Лихогод Ніна Григорівна, яка виступила з доповіддю “Інноваційні педагогічні технології – тенденції розвитку сучасної освіти”.
Жваве обговорення викликала доповідь Йосенка Михайла Михайловича, заступника директора з навчальної роботи Млинівського технолого-економічного коледжу та Опімах Ольги Григорівни, завідувача навчально-методичним кабінетом Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка Сумського НАУ на тему “Нові підходи до організації та планування навчально-методичної роботи у навчальному закладі”.
Поділилася з присутніми досвідом роботи з молодими викладачами методист Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ Саковська Людмила Анатоліївна. (Доповідь “Перші кроки до педагогічної майстерності у навчальному закладі”).
Не залишила нікого байдужими доповідь Литвиненко Світлани Володимирівни, методиста Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавського ДАА та Вельчевої Катерини Михайлівни, завідувача навчально-методичним кабінетом Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства на тему “Розвиток творчого потенціалу педагога в сучасному освітньому середовищі”.
Далі досвідом роботи поділився завідувач навчально-методичним кабінетом Борщівського аграрного коледжу Поплета Віктор Володимирович, який розповів присутнім про використання хмарних технологій у роботі методичного кабінету навчального закладу.
Про сайт методичного кабінету як інформаційний банк педагогічних інновацій та знахідок розповіла Зубар Катерина Іванівна, методист Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.
Завершила робочий день навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з педагогічного досвіду Ольховик Тетяна Олександрівна – методист лабораторії педагогічних інновацій ДУ “Науково-методичний центр інноваційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ “Агроосвіта”, яка розповіла про конкурс “Педагогічні інновації” як результат творчого пошуку педагога.
Робота навчально-методичної комісії буде продовжена завтра.