Ознайомлений – значить захищений

     Війна внесла суттєві корективи у повсякденне життя кожного мешканця нашої держави, безпосередньо торкнувшись всіх сфер життя. Повітряні тривоги, «прильоти», зруйновані   об’єкти критичної інфраструктури диктують нові правила життя.

     Перефразувавши відоме прислів’я «Попереджений — значить озброєний», а саме «Ознайомлений – значить захищений»,   викладачами Гуцуляк В.Є., Корсей О.І. та Гуцуляк О.О. 7 листопада для студентів перших та других курсів  було проведено  відкриту виховну годину на вказану тему.

     Віктор Євгенович повідомив студентам  де можна сховатися в будинку чи квартирі від обстрілу, як облаштувати сховище,  як обладнати сховище вдома, що обов’язково має бути в укритті.

     Оксана Іванівна ознайомила здобувачів освіти,   як поводитись, якщо потрапив під завал,  як надати  домедичну допомогу  при пораненні.

     Олена Олександрівна розповіла всім присутнім як освітлювати свої оселі в  умовах відключення електроенергії, як виготовити ліхтарик власноруч, що може стати джерелом тепла при вимкненні  газу та світла,  а також нагадала про дозвілля при блекауті.

      Проведення таких виховних заходів підвищує рівень обізнаності здобувачів освіти в умовах війни з правилами дії під час артобстрілів та повітряних тривог.