Незламний дух,  незламна  воля, незламні люди – ЗСУ!

     Сьогодні наша країна переживає важкий, але величний час!

Уся Україна об’єдналась у протистоянні із російським злом! Кожного дня майбутнє нашої країни захищають бійці Збройних Сил України та територіальної оборони! Нашим захисникам  сьогодні потрібні не лише високоточна зброя, але і наша з вами підтримка. Вони мають щохвилини відчувати, що українська нація – із ними! Що кожен із нас вірить у перемогу!

     Саме тому,  в рамках  декади  циклової комісії гуманітарних дисциплін  викладачкою  історії  Карасьовою М.В було оголошено конкурс  малюнків, плакатів, стіннівок: «Незламний дух,  незламна  воля, незламні люди – ЗСУ!»,   серед   здобувачів  освіти  перших  курсів.

     На конкурс приймалися патріотичні малюнки, що відображають почуття поваги, вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни. За бажанням на малюнку  студенти першокурсники  додавали текст, слова підтримки захисникам і захисницям.

      Те, якою буде Україна завтра, залежить від кожного з нас. Тільки разом до перемоги! Хочу подякувати  нашій молоді, що долучилась до конкурсу! Вони передали  на папері  невимовну вдячність захисникам і захисницям України за свій спокій та відчуття безпеки!

     А саме: студентам ТР-11 групи – Семенюку Еріку, Боднару Максиму, Ткачику   Дмитру, Кав’юку  Вадиму  – куратор  Петракович  В.Ю.

     Студентам МБО- 11 групи – Дмитрюк Віталіні, Банулу Роману, Процюк Христині – куратор  Худик Л.С.

     Студенту  ТЗ-11  групи – Остафійчуку  Олегу – куратор   Томаш О.В.

     Студентці  В-11 групи – Михайлюк  Дарині – куратор  Македон В.П.

     Студенткам групи В-12 Онисько  Христині, Ткачук  Насті – куратор Косменко Т.О.

     Всі малюнки будуть передані українським військовим, які зараз боронять нашу Україну. Такі малюнки для них на передовій – це заряд енергії та віри в майбутнє і  мотивація битись до кінця – за свободу і мирне небо для тих, хто їх малював.