Навчальна екскурсія в поліцію: Студенти Буковини вивчають внутрішню роботу правоохоронних органів

     Національна поліція Чернівецької області продовжує співпрацю з навчальними закладами Буковини, і ми пишаємося цією можливістю надавати нашим студентам незабутні враження та корисні знання.

     Наші студенти 1 та 3 курсу спеціальності “Право” та 3 курсу спеціальності “Ветеринарна медицина”, яких супроводжували викладачі юридичних дисциплін Місевич Оксана Петрівна та Друцул Тетяна Іванівна, завітали до відділення поліції № 2 (м. Кіцмань) ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області.

     Представники управління головної інспекції, СОЗДМТТО ГУНП в Чернівецькій області та представниця Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини, провели навчально-ознайомче заняття, в рамках якого, наша молодь отримала можливість зазирнути у внутрішню роботу поліції та зрозуміти її важливість для нашого суспільства.

     Нам було представлено роботу підрозділу поліції, в якому нещодавно інтегровано систему «Custody Records», доведено діяльність новоствореного контролюючого органу поліції «Управління головної інспекції», а також представники поліції із задоволенням надавали відповіді на запитання наших студентів та викладачів.

      Ми відчуваємо гордість, надаючи нашим студентам можливість дізнатися більше про роботу поліції та сприяємо розвитку їхньої обізнаності. Ця співпраця є важливою для обох сторін, і ми з нетерпінням чекаємо наступних заходів та можливості поділитися досвідом і знаннями.

     Дякуємо поліції за співпрацю, а нашим студентам і викладачам за проявлений інтерес та активну участь!