Майбутні  правники відвідали судове засідання в суді

     Основним завданням закладу освіти є підготовка молоді до ефективного виконання професійних функцій у майбутньому. Саме тому дуже важливо, щоб студенти ще під час навчання залучались до юридичної практики. Викладачем юридичних дисциплін Іриною Пілат в рамках навчальної практики з дисципліни «Діловодство» було влаштовано візит здобувачів освіти спеціальності «Право»  до Кіцманського районного суду. Студенти були присутні на судовому засіданні з розгляду цивільної справи. Крім того, студенти ознайомилися з комп’ютерною програмою «Діловодство спеціалізованого суду», з нормативно-методичною документацією, із можливістю проведення судових засідань у режимі відеоконференції, відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді в рамках проєкту «Електронний суд» та направлення повісток у вигляді SMS-повідомлень, оформленні матеріалів справ.

     Проходження студентами юридичних спеціальностей практики в суді  є не просто одним із заходів правового виховання та підвищення загального рівня правової культури, а й можливістю для майбутніх правників визначитись із професійною долею та з власної точки зору сформувати враження про судову систему.

     Кіцманський районний суд не залишається осторонь в процесі навчання та виховання майбутньої правової інтелігенції та завжди відкритий до співпраці з молодим поколінням.