Кіцманський коледж на «АГРОУНІФЕСТ – 2017»

    19 жовтня студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ прийняли участь у фестивалі-конкурсі художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ – 2017»

     Навчальний заклад представляв програму з різножанрових художніх номерів. Багато цікавого привезли учасники фестивалю на суд журі. Студенти обмінювались досвідом, ознайомилися з виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, слухали поезію, пісні, отримали велике враження від хореографічних номерів.

     Кіцманський коледж отримав диплом за ІІІ місце серед вищих навчальних аграрних закладів.

   Диплом за ІІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво» отримала Гикова Катерина студентка «Економіко-правового» відділення.

    Диплом за ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія» отримав танцювальний колектив «Смайл» ( Артамонов Віталій, Андрійчук Лідія, Гіба Микола, Дідух Марія, Зозуля Юрій, Карабаєва Надія).

     Спеціальний приз за найкраще виконання твору патріотичної тематики у номінації «Літературне читання» отримала Андрійчук Лідія студентка відділення «Ветеринарна медицина»

      Фестиваль перетворився на велике мистецьке свято студентської молоді. Де конкурсанти отримали не тільки дипломи а і цінні подарунки.

изображение viber.jpg5

изображение viber

изображение viber.jpg2