Зустріч з представниками Державної податкової інспекції, Державної Казначейської служби

   19 жовтня 2017 року у коледжі, відбулася зустріч викладачів, студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з представниками Державної податкової інспекції, Державної Казначейської служби у Кіцманському районі.

    Мета зустрічі  – ознайомити студентів з роботою фінансових установ.

    Велику увагу привернув змістовний виступ начальника ДПІ у Кіцманському районі Репіховського Івана Романовича, який ознайомив студентів з функціональними аспектами роботи податкової інспекції і з змінами, які  відбулися у податковому законодавстві протягом останнього року.

    До студентів звернулася заступник начальника Державної Казначейської служби у Кіцманському районі Руснак Тетяна Романівна, яка  розказала про структуру органів ДКСУ, особливості розрахунково-касового обслуговування    та перехід до електронної форми звітності.

    У процесі діалогу з студентською аудиторією підтвердилась актуальність та важливість проведення подібних зустрічей, їх практична цінність. Адже у такому спілкуванні у молоді формується  культура  нової категорії суб’єктів господарювання нашої країни, нового покоління державних службовців, від яких залежатиме майбутнє нашої держави.

DSC09664

DSC09667

DSC09670

DSC09675

DSC09676

DSC09680

DSC09683