Знайомство з творчістю митців Кіцманщини

      Нещодавно студенти групи МБО-11 Кіцманського фахового коледжу Подільського університету з викладачем історії Ольгою Куспис завітали до Кіцманського історико-краєзнавчого музею. Студентів привітно зустріла директорка музею Оксана Василівна. Вона провела цікаву екскурсію з історії Кіцманщини, ознайомила з музейними виставками, музейними експонатами. Студентам дуже сподобались усі  виставкові зали. Особливу увагу приділили виставці картин сучасних місцевих художників: Георгія Мороза, Богдана Гордея, Юрія Кав’юка, Ірини Андрюк. Запам’яталися студентам також гобелени Наталії Савчук та Уляни Мар’янчук. 

       Напередодні Великодня у форматі цікавого діалогу обговорили з Оксаною Василівною традиції та обрядовість різних регіонів України, адже студенти проживають у різних областях, тому цікаво було почути їхні розповіді про традиції, які з покоління в покоління передавались і підтримувались їхніми родинами.

        У музеї студентам дуже сподобалось, вони отримали багато знань з історії Кіцманщини, ознайомились з творчістю талановитих Кіцманчан.