Бесіда-диспут з питань забезпечення  гендерної рівності в світі

     Нещодавно в Кіцманському фаховому коледжі відбулася дискусія, присвячена забезпеченню досягнення гендерної рівності і розширення прав і можливостей жінок та чоловіків, дівчат та хлопців у всьому світі.

     Ґендерна рівноправність – це рівності у правах, обов’язках, можливостях як чоловіків, так і жінок. В останні десятиліття в світі гендерні питання стали підійматися все частіше, на різних рівнях, в різних галузях – від соціології до збройних сил. Соціальна рівність чоловіків та жінок закріплена на законодавчому рівні в багатьох країнах, включаючи і Україну.

       У рамках заходу було заплановано перегляд презентацій із подальшим обговоренням, де кожен учасник мав можливість висловити свою думку.  Варто зазначити, що під час обговорення питань між учасниками засідання розгорнулась жвава дискусія, в ході якої вони один за одним доводили свою точку зору, щодо питання «Гендерної рівності між чоловіками та жінками». В результаті, всі одностайно дійшли висновку, що    гендерна рівність є фундаментальним правом та необхідною умовою досягнення цілей зростання, соціальної єдності та демократії. Для того, щоб здобувачі освіти успішно навчалися, стали впевненими в собі особистостями, відповідальними та активними громадянами, необхідно приділяти увагу забезпеченню гендерної рівності, рівному позитивному ставленню до дівчат та хлопців, а також навчанню з гендерних питань.