LearningApps.org – онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням і на заняттях, і самостійно.
Сервіс LearningApps є додатком Web 2.0 для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Конструктор LearningApps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких студенти можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.
Сервіс LearningApps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів викладачів і студентів.
LearningApps.org розробляється як науково-дослідний проект Центру Педагогічного коледжу інформатики освіти PH Берн у співпраці з університетом м. Майнц та Університетом міста Циттау / Герліц (Німеччина).
На ресурсі можна змінити мову на українську
Платформа LearningApps.org потребує реєстрації. Слід натиснути кнопку «Реєстрація» в правому верхньому кутку екрана. Відкриється вікно, де потрібно ввести логін і пароль електронної пошти, або створити новий обліковий запис.
У основному вікні Ви можете створити свої вправи за наявними шаблонами, подивитися зразки вправ інших викладачів, створити класи, папки, згрупувати створені Вами вправи.
Наприклад, Ви вирішили створити вправу по заповненню пропусків. Для цього Вам потрібно відкрити розділ «Створення вправи» вверху екрана і знайти тип вправи «Заповнити пропуски». Відкриється вікно зі зразками різних вправ, які Ви можете переглянути. Праворуч у кутку Вам слід натиснути «Створити вправу».
Вам відкриється вікно, де Ви можете дати назву вправи, описати завдання, вибрати тип завдання ‒ вибрати зі списку чи вписати, вибрати врахування регістра, якщо хочете, щоб слово було написане з великої букви.
Далі можна переходити до створення тексту вправи. Слова, які потрібно вставити, слід позначати числами між двома дефісами: -1-, -2-, -3- і т.д.
Після введення всього тексту слід задати ключі, додаючи нові рядки:
Ви можете вибрати для своєї вправи фон або залишити без фону.
Після створення вправи потрібно натиснути «Завершити редагування та переглянути вправу».
Ви зможете ще раз перевірити, чи все правильно, натиснувши галочку в правому нижньому кутку, і зберегти вправу. Її можна змінювати безліч разів.
Після збереження система дасть Вам посилання для вбудови вправи, для широкоекранного перегляду, яким ви можете поділитися зі студентами у Viber, Messenger, Google classroom тощо, а також QR-код, який можна скопіювати і вставити в документ.
УСПІХУ!!!