Реєстрація для участі в ЗНО

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (надалі – ЗНО) здійснюватиметься з 01 лютого до 04 березня 2016 року.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

ПОРЯДОК реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 11 грудня 2015 року № 1278)

Як зареєструватися учням (слухачам, студентам) ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ?

Зразок ДОВІДКИ з місця навчання для учнів (слухачів, студентів) ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (додаток 8 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні).

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти

Для отримання більш детальної інформації  http://testportal.gov.ua/register/