Благодійна акція до дня Святого Миколая

Благодійна акція до дня Святого Миколая

DmD-oxJCvu8

Грудень – місяць довгоочікуваних зимових та чарівних свят. Серед них свято Миколая. Наші діти, як власне і ми, дорослі – 19 грудня чекаємо подарунків.

    На день Миколая кожен зможе відчути себе трохи чудотворцем. У переддень свята Миколая всі згадують про благодійність. Дехто лише раз на рік задумується про те, що не всі діти можуть отримати в цей час подарунки, а особливо дітки, які позбавлені батьківської уваги, ласки і любові, потребують допомоги найбільше.

     Кіцманський технікум Подільського ДАТУ завжди долучається до благодійних акцій допомоги дітям-сиротам. Ще на передодні свята в нашому закладі відбулась благодійна ярмарка, яку організувало відділення «Агротехнології». На ярмарці студенти І – ІІ курсу продавали випічку, яку власноруч приготували вдома разом з батьками. Працівники технікуму, гості свята і самі студенти мали можливість придбати собі ласощі на будь-який смак. Долучились практично всі, адже метою такого заходу було – збір коштів для дітей-сиріт, тому кожен відчув себе часткою чогось доброго, по справжньому важливого.

      Кажуть, що завжди, коли можеш комусь допомогти, треба просто зробити це – і бути вдячним, що Бог твоїми руками відповідає на чиїсь молитви.

      18 грудня викладачі Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ завітали до Оршівецького дитячого будинку «Ромашка» Кіцманського району Чернівецької області. Тут було дуже затишно, охайно і привітно. Маленькі вихованці побачивши незнайомих осіб одразу весело защебетали: «Гості прийшли!». Вони горнулися до нас, гладили і обіймали маленькими рученятками, ділилися гостинцями і запитували коли ми знову завітаємо до них з подарунками. Втриматися від сліз було неможливо…. Ці діти зазнали багато випробувань на своєму життєвому шляху і мабуть, хай навіть невелика допомога, може стати однією з найбільших радостей у їхньому житті.

      На завершення хочеться сказати, що напередодні свята Миколая Чудотворця кожному хочеться вірити у казку, і в наших силах подарувати її малечі.

Викладачі Кіцманського технікуму
Подільського ДАТУ
Іванцин С.Є., Карасьова М.В., Корсей О.І.

Залишити відповідь