Зустріч студентів-правників з фахівцями Державної виконавчої служби

    Студенти економіко-правового відділення за спеціальністю «Правознавство» із викладачем Савчук Валентиною Іллівною відвідали Кіцманське районне відділення державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

    Під час зустрічі студентам виконуюча обов’язки начальника ВДВС Сплавська Ірина Корніївна ознайомила із структурою відділення, державними виконавцями. Із цікавістю студенти слухали її розповідь про:

  • порядок конкурсного відбору для працевлаштування на посаду державного виконавця;
  • введення нової автоматизованої системи виконавчих проваджень;
  • впровадження у виконавче провадження сплати стягувачем авансових внесків для проведення виконавчих дій;
  • розмежування компетенції між державним та приватним виконавцем.

   Сплавська І.К. провела практичний показ відкриття «СЕТАМ» – системи електронних торгів і показала як проводиться пошук описаного та переданого на реалізацію державними виконавцями майна боржників по всій Україні.

    Головний спеціаліст ВДВС Ткач Марина Василівна ознайомила студентів із рухом коштів, які надходять на рахунки ВДВС.

    Для закріплення знань з цисципліни «Діловодство» Савчук Антоніна Іванівна  розповіла і показала як виконується у ВДВС інструкція з діловодства, як реєструються документи, передаються на виконання та здійснюється контроль за їх своєчасним виконанням.

    Цікава розмова пройшла із старшим державним виконавцем Мельничуком Степаном Миколайовичем  і студентами про обмін досвідом про вчинення виконавчих дій, зокрема, про стягнення аліментів, про відібрання дитини, відшкодування матеріальної шкоди тощо.

    Коледж має ким гордитися, адже можливість ознайомлення з роботою виконавчої служби  була надана фахівцями ДВС –  його випускниками!!!

IMG_1980

IMG_1992

IMG_1998