Зробимо Україну чистою разом!

   На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки  Чернівецької  облдержадміністрації на 2016, з метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних і естетичних вимог до утримання території навчального закладу, поліпшення санітарного стану довкілля та на прохання районної та місцевої влади  у квітні студенти та працівники Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ взяли активну участь у покрашенні  благоустрою території нашого навчального закладу:  прибрано прилеглі території всіх корпусів, бухгалтерії,  автомайданчик. В саду агрономічного корпусу  підсаджені нові дерева, а на клумбах висаджені багаторічні квіти.

   Студенти відділення “Ветеринарної медицини” прибрали місцевий парк, що прилягає до території технікуму, а працівники побілили дерева.

  Не забули наші студенти та працівник і про загальнорайонні заходи по благоустрою доріг та парків. Наш навчальний заклад долучився до Всеукраїнської акції санітарної очистки. Під час місячника благоустрою вони тричі виходили на  міські толоки: обабіч дорожньої смуги Кіцмань-Ошихліби наші студенти та працівники прибирали територію від дорожнього кільця до місцевого  сміттєзвалища; обабіч дорожньої смуги Кіцмань-Мамаївці –  прибирали придорожню смугу. А в середу, 20 квітня, спільними зусиллями впорядкували територію Кіцманського міського парку.

3z_4-F4MyPI

0vrQ6eFaxi4

Міський парк 5

Міський парк 1