Засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики

     1 лютого 2024 року на базі Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області на тему «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання при викладанні математики у закладах фахової передвищої освіти».

     Керівник методичного об’єднання, викладач–методист Надія Фоглінська знайомила присутніх з педагогічними технологіями та інноваційними методиками навчання математики, що використовує у своїй педагогічній діяльності. Крім того Надія Борисівна поділилася власним досвідом організації та проведення творчих інтелектуальних змагань з математики, які постійно відбуваються на базі закладу освіти.

     У роботі засідання взяли участь педагоги більшості коледжів Чернівецької області. Наш  коледж представляла викладач математики Андрієць Караліна Віталіївна.

     Завершилося засідання обговоренням питання підготовки до Обласної олімпіади з математики серед здобувачів освіти фахових коледжів краю, що відбудеться наприкінці квітня цього року.