Захист дипломних проєктів студентами групи ТЗ-41 спеціальності “Геодезія та землеустрій”

     24 червня 2024 року в нашому коледжі відбувся захист дипломних проєктів здобувачами освіти групи ТЗ-41 спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. Цей захід став підсумковим етапом їхнього навчання та важливим кроком на шляху до здобуття кваліфікації “фаховий молодший бакалавр з геодезії та землеустрою”.

       Впродовж чотирьох років навчання здобувачі освіти опановували фундаментальні знання та навички, необхідні для майбутньої професійної діяльності. Захист дипломних проєктів продемонстрував їхню підготовку та готовність до вирішення реальних завдань у сфері геодезії та землеустрою.

        Тематика дипломних проєктів охоплювала широкий спектр актуальних питань, зокрема:

  • використання сучасних геодезичних приладів та технологій для точного визначення координат об’єктів;
  • розробка проєктів землеустрою для раціонального використання земельних ресурсів;
  • вивчення методів дистанційного зондування та їх застосування у практиці землевпорядкування.

       Захист проходив у присутності екзаменаційної комісії, до складу якої увійшли провідні викладачі коледжу та запрошені фахівці з галузі геодезії та землеустрою. Здобувачі освіти мали можливість представити свої роботи, продемонструвати здобуті знання та відповісти на запитання комісії. Слід відмітити, що частина з них показали високий рівень підготовки та творчий підхід до вирішення завдань.

       Захист дипломних проєктів підтвердив, що наші випускники готові до професійної діяльності та здатні гідно представити наш коледж на ринку праці. Ми пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі.

       Вітаємо здобувачів освіти групи ТЗ-41 з успішним завершенням навчання та здобуттям кваліфікації “фаховий молодший бакалавр з геодезії та землеустрою”! Нехай ваші знання та вміння стануть надійною основою для подальшого професійного зростання та розвитку.