Випуск дипломованих фахівців з спеціальності «Менеджмент»

     31 січня 2023 року в ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» відбувся випуск дипломованих фахівців з спеціальності «Менеджмент».

     Урочисте зібрання відкрив та привітав студентів з успішним завершенням навчання в.о.диретора ВСП «Кіцманський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» Іван Георгійович Біляр.  

      З теплими словами привітання до молодого покоління звернулася заступниця директора з виховної роботи Наталія Володимирівна Курилюк, яка побажала випускникам успіхів в обраній справі, любові в серці та мирного неба над головою.

     Наступною до вітального слова та для вручення дипломів була запрошена заступниця директора з навчальної роботи Світлана Євгенівна Слободян, настанови якої були по-батьківськи щирими та мудрими.

     Найактивніші випускники отримали разом з дипломами грамоти за відмінне навчання, активну участь у громадській, художній та спортивній  діяльності коледжу.

     Найбільш хвилюючим моментом свята були привітання та повчальні слова завідувачки відділення №2 Людмили Олександрівни Мамаєвської та куратора групи Мар’яни Василівни Карасьової.

     Дорогі Випускники!

     Ми випустили Вас у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний викладацький колектив плекав у Вас паростки професіоналізму, добра та любові, виховував сильну духом людину!

     Щиро бажаємо Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості! З впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей! Перемоги та мирного неба!