Вплив кімнатних рослин на організм людини

  Ми живемо в  час науково-технічного прогресу. Коли повітря насичене свинцем і радіацією, у приміщеннях багато токсичних речовин. І все це ми вдихаємо. Ці шкідливі речовини негативно впливають на здоров’я людини. Хочеться, щоб  прийшовши додому ми могли дихати свіжим повітрям. Тому актуальною сьогодні  є тема про вплив кімнатних рослин на організм людини. Кімнатні рослини мінімізують шкідливий вплив побутової техніки та синтетичних матеріалів у приміщенні, очищаючи простір навколо себе, створюють атмосферу комфорту, захищають приміщення від небажаних впливів.
1 листопада  викладачем біології Хімчинською Ж.О. проведено виховний захід «Вплив кімнатних рослин на організм людини».  На заході були присутні: завідувач методичного кабінету Король М.О. та викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

  Студенти активно долучилися до роботи. Були зачитані реферати , розглянуті презентації, наведені приклади з життя про вплив кімнатних рослин на організм людини.

                       20161101_153655              20161101_153503

 

Під час виступів студенти обговорили такі важливі питання:

– Значення кімнатних рослин для організму людини.

– Забруднення приміщень хімічними речовинами , які містяться у будівельних матеріалах, меблях і т.д.

– Які кімнатні рослини очищають і зволожують повітря, захищають від електромагнітного випромінювання, викликають алергію, які є отруйними і небезпечними і т.д.

– Як здійснювати підбір оздоровчої флори, яка сприяє нормалізації складу повітря, зняттю нервово-емоційної  втоми, естетичному оформленню інтер’єру.

 

Після виступів студенти зробили такі висновки.

Підбираючи кімнатні рослини для приміщень, слід дотримуватись таких критеріїв:

–  запах рослин не може бути сильним, відволікаючим;

–  рослини не повинні спричиняти алергічну реакцію;

–  рослини не мають закривати проходи, затемняти вікна, чи світильники.

20161101_153519